Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany mężczyzna podczas awantury wyrzucił psa z 3 piętra bloku

Utworzony przez polocotowiec, 29 stycznia 2012 r. o 15:53 Powrót do artykułu
edyta napisał:
po cvholere pije jak warjuje jak ktoś nie może pić to po jaka cholere pije i zneca sie nad słabsza istota mam nadzieje że w więzieniu porządnie mu dupsko wymłucą zgadzam się tam przeważnie mieszkają menele żadko kiedy spotyka się kogoś normalnego
Rzadko spotkać kogoś kto napisze 2 zdania bez błędu.Z polskim najtrudniej mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='anna slupsk' timestamp='1327857256' post='589924'] co sie spuszczasz głupia kobietko co? to tylko głupi pies a nie człowiek !!! miał ochotke to tak zrobił i tyle. nie zabił człowieka tylko głupiego kundla. Aty wezz sie pierrrr do lnij mocno w twarz i przestan płakac !!! [/quote Gorszy głupek od tego psa zawył w sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcąc zabić człowieka ten drugi może się przynajmniej bronić a pies niestety zbyt mocno ufa opiekunom .. Osoba ta powinna dostać maksymalny możliwy wyrok żeby pokazać pozostałym że zwierzę to też istota żywa i też czuje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna slupsk napisał:
co sie spuszczasz głupia kobietko co? to tylko głupi pies a nie człowiek !!! miał ochotke to tak zrobił i tyle. nie zabił człowieka tylko głupiego kundla. Aty wezz sie pierrrr do lnij mocno w twarz i przestan płakac !!!
Ty nawet na nazwę zwierzęcia nie zasługujesz; dziwne tylko, że takiego śmiecia ziemia chce nosić po swojej powierzchni. Żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna slupsk napisał:
co sie spuszczasz głupia kobietko co? to tylko głupi pies a nie człowiek !!! miał ochotke to tak zrobił i tyle. nie zabił człowieka tylko głupiego kundla. Aty wezz sie pierrrr do lnij mocno w twarz i przestan płakac !!!
ty ku*** załosny szmaciarski pomiocie brak mi słów... gdybys był/a na miejscu tego psa nikomu nie byłoby cie szkoda tyle teraz znaczy człowiek zwłaszcza taki jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojade cie gnoju zobaczysz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi psiny. Nie jest mi żal kretyna, który pójdzie za to siedzieć. Jednak najbardziej żal mi idiotów, którzy jakiekolwiek wnioski wyciągają z miejsca zdarzenia. Jestem z Lublina. Jestem, oznacza, że od wielu pokoleń mam tutaj rodzinę. I mieszkają wszędzie - Węglin, Sławinek, Sławin, Wieniawa, Śródmieście, Czechów, Dziesiąta, Przyjaźni (podobno nie Tatary, ale wg. mnie liczy się jako Tatary), Bronowice, Czuby, LSM, Kośminek, Kalina. Mam znajomych na Felinie, w Głusku, Abramowicach (Prywatnych, choć część pewnie kwalifikuje się do tych NFZ-towskich;), na Ponikwodzie. Nawet Wrotków i Zemborzyce to nie "terra incognita" dla mnie. Ktoś, kogo władza ludowa tutaj przeflancowała i ma pretensje o to, bo do roli tęskni, będzie żył stereotypami. Ktoś dobrze czujący się w Lublinie nie będzie na takie bzdury zwracał uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ,ze sukinsyn PRZYPADKIEM "spadnia' ze schodów w wiezieniu i bedzie tez zdychał w meczarniach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAULINA napisał:
ty ku*** załosny szmaciarski pomiocie brak mi słów... gdybys był/a na miejscu tego psa nikomu nie byłoby cie szkoda tyle teraz znaczy człowiek zwłaszcza taki jak ty
PAULINKO A PĘTO MOJE Opier***ISZ ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='anna slupsk' timestamp='1327857256' post='589924'] co sie spuszczasz głupia kobietko co? to tylko głupi pies a nie człowiek !!! miał ochotke to tak zrobił i tyle. nie zabił człowieka tylko głupiego kundla. Aty wezz sie pierrrr do lnij mocno w twarz i przestan płakac !!! [/quo Jestem mieszkanką Słupska(moje kochane miasto rodzinne) i własnym oczom nie mogłam uwierzyć,że powyższą wypowiedź udzieliła jego mieszkanka Cóż deb***i nie sieją oni się rodzą ale proszę Cię pier***nięta ANIU nie przynoś nam Słupszczanom wstydu na całą Polskę.Ludzi Twojego pokroju i osobnika ,o którym mowa w/w temacie powinno się izolować nie w więzieni ale centralnie na samych szczytach obu biegunów globu z dala od siedzib ludzkich by tam w swej zwierzęcej zdziczałaje naturze nawzajem sie pozjadali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
julka, jestem też ze Słupska i również mi wstyd za taką jednostkę jak 'anna slupsk'. Nie mogę się z Tobą jednak zgodzić co do stwierdzenia o "zwierzęcej zdziczałej naturze" tej osoby. Dzikie zwierzę nie zabija dla przyjemności czy rozładowania swego napięcia emocjonalnego. Nie odczuwa z tego powodu satysfakcji ani swojej wyższości. No cóż... powiedzenie "człowiek człowiekowi wilkiem już od dawna jest dla wilka obelgą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIVE! TYLKO TERAZ NAJLEPSZE SHOW W POLSCE NA ŻYWO - TEGO TWOJE OCZY NIE WIDZIAŁY ZOBACZ TO A ŚWIAT NIE BĘDZIE TAKI SAM http://showup.tv/pp/grzegorz23 ZAPRASZAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:\ napisał:
"~polocotowiec~ Grupa:Goście Napisano dziś, 15:53 #1 Tatary-wszystko jasne.Dzielnica marginesu i prymitywów. ~mietek~ Grupa:Goście Napisano dziś, 16:00 #3 (...) Tatary to osiedle ludzi nienormalnych, niedawno sądzili sprawcę wyrzucenia kobiety bodajże z 3 piętra,(...) (...)W latach 60 ubiegłego wieku dzielnica ta została zasiedlona osobami umysłowo chorymi i tak zostało do dzisiaj. Od Przyjaźni po Montażową 90% to czubki. ~mietek~ Grupa:Goście Napisano dziś, 16:27 #6 Użytkownik zośka dnia 29 styczeń 2012 - 16:22 napisał Na Tatarach mieszkają też normalni ludzie i nie można mierzyć innych swoją miarą, Owszem mieszkają i normalni ale tylko ok.10%, z nowych zasiedleń. I niestety, Ci przeważnie tylko na parterach." Szanowni autorzy zamieszczonych powyżej cytatów, jestem mieszkańcem Tatar własnie od lat sześćdziesiątych. I mieszkam na ostatnim piętrze wysokiego bloku (nie na parterze:)). Twierdzę z całym przekonaniem, że treść cytatów tyle ma wspólnego z rzeczywistością, co - jak to ktoś niedawno pisał - Urban z urbanizacją. Mieszkańcy Tatar niczym nie różnią sie od mieszkańców innych osiedli. Na Czubach na przykład czas jakiś temu - w sumie całkiem niedawno - kobieta rzuciła się z 10 piętra, bo nie mogła wytrzymać z mężem - pijakiem, nieostrożny motocyklista, "szalejąc" na parkingu przy jednym z bloków, "rozwalił" róg jednego z nowych marketów spożywczych. Na LSM strzelano do człowieka - dalsze przykłady możnaby mnożyć. Może zatem należałoby leczyc tę tatarofobię ? ? ?
popieram ja jestem od niedawna mieszkańcem tatar i nie podoba mi się takie szufladkowanie ludzi,jak ktoś jest z tej dzielnicy to jest zły, po prostu w latach 60 tych zamieszkali tu ludzie pracujący w fabryce, kiedy stracili pracę niektórzy uciekli w alkohol, zaczęli kraść wszczynać awantury itd ale inni znaleźli pracę i żyją normalnie ale wszystko zależy od człowieka i dzielnica niema tu znaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal Jolu nie jesteś na miesjcu tego kondelka. Brak ci epmatii.Może w następnym wcieleniu będziesz psem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiłabym go tak jak on zabił tego psa bez żadnych skrupułów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy mężczyzna. Widocznie kudłaty nie chciał aportowac i nie przynosił pełnej butelki. Za niesubordynację musi byc kara. Ordnung muss sein!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co on sie z psem kłucił to musiał go pies nieźle wkurzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego s......a tylko do puszki na 5 lat bydlak, zwyrodnialec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóż nam pomagać Przekazując 1 % podatku dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci wspierasz jedyne w Polsce hospicjum stacjonarne dla dzieci. KRS:0000265120 Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci Pobierz z naszej strony www.hospicjum-podkarpackie.pl bezpłatny program do wypełnienia deklaracji podatkowej PIT Obejrzyj nasz spot: http://www.youtube.com/watch?v=LZR-78aoPFE&feature=related Dom Hospicyjny dla Dzieci - jest to oddział posiadający 20 łóżek dla małych pacjentów z całodobową opieką lekarską, pielęgniarską, z nowoczesną bazą lokalową i medyczną. Jest to jedyne w Polsce hospicjum stacjonarne przystosowane wyłącznie dla dzieci. Hospicjum stacjonarne obejmuje opieką: - dzieci przewlekle i terminalnie chore w okresach zaostrzeń choroby lub wymagających leczenia szpitalnego, - w okresie wypalenia rodziców, potrzeby wyjazdu ze zdrowym rodzeństwem w różnych okolicznościach lub w czasie własnej choroby rodziców, - dzieci z chorobą przewlekłą bez opiekunów. Jak przekazać 1% podatku dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci? W zeznaniu za 2011 rok podajemy numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS): 0000265120, oraz kwotę stanowiącą 1% podatku. Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci 35-301 Rzeszów, ul. Lwowska 132 www.hospicjum-podkarpackie.pl Biuro: tel./fax.: 17 853 48 18 fundacja@hospicjum-podkarpackie.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może niech sam skoczy z 3 pietra..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...